Новинка 2021! Смарт рація MOTOTRBO ION

20.03.2021 • Новинки / Нові релізи
Новинка 2021! Смарт рація MOTOTRBO ION
Новинка 2021! Смарт рація MOTOTRBO ION
20.03.2021 • Новинки / Нові релізи
Смарт рація MOTOTRBO ION об'єднує в собі функції PTT, відкриту систему додатків на платформі Android і доступ до об'єднаної екосистеми технологій.
Глобальна пандемія спонукає бізнес адаптувати діяльність відповідно до мінливих потреб та нових викликів. Для багатьох це означає більший акцент на співпраці та підвищенні продуктивності праці, висуваючи на перший план необхідність простого та надійного передавання голосу, відео та даних, а також програм, що роблять людей та команди більш ефективними.
 
Motorola Solutions презентує смарт-радіостанцію наступного покоління MOTOTRBO™ Ion з повноцінним інтерфейсом Android, функцією передавання голосу, широкосмуговими можливостями передачі даних, мультимедіа та відкритою екосистемою додатків для забезпечення безперебійного надійного зв’язку користувачів.
 
Смарт радіостанція MOTOTRBO Ion передає інтелектуальні дані в режимі реального часу для підвищення ефективності існуючих бізнес-процесів. Повністю відкрита екосистема додатків Android дозволяє безперешкодно інтегрувати мобільні програми передачі даних, від яких залежать комерційні галузі, наприклад сканування штрих-кодів корпоративного рівня чи CRM систем, що використовуються для обміну повідомленнями, аналітики та поставлення завдань і контролю.
 
13-мегапіксельна камера та 4-дюймовий сенсорний екран із високою роздільною здатністю дозволяють працівникам додавати фотографії до робочих квитків, використовувати відеочат для віддаленої діагностики та переглядати детальні зображення, схеми, фотографії та відео. Це спрощує управління пристроями та безпеку, дозволяючи компаніям рухатись до використання одного пристрою, який пропонує простоту та надійність використання функціоналу радіостанції, а також додаткові можливості смартфона, сканера та планшета.
 
Смарт рація MOTOTRBO Ion працює по стандарту цифрового зв’язку (DMR), Wi-Fi, загальнодоступному LTE та приватних широкосмугових мережах. Подвійний мікрофон, потужність динаміків та функціонал забезпечують кришталеву чіткість та придушення шуму для чистого голосу, якість якого значно перевершує смартфони, особливо в гучних умовах. Завдяки надміцній конструкції та ступеню захисту згідно IP68, рація MOTOTRBO™ Ion витримає надсурові умови та вплив пилу, води чи бруду.
20.03.2021 • Новинки / Нові релізи
Публікації з цієї категорії
Дивитись всі
Потрібна допомога у підборі обладнання?Зв’яжіться з нами!