«ДОЛЯ І КО. ЛТД» — лідер українського ринку телекомунікацій
29 років успішного досвіду роботи як системного інтегратора інфраструктурного радіообладнання та розробника засобів захищеного зв'язку. Компетенції, що підтверджуються досвідом, нашими партнерами та досягненнями. Обирайте кращих!
15власних патентів
29років успішного досвіду
150+інтегрованих комплексних рішень
500+дипломів та сертифікатів
2500+персоналу замовника навчено
1 млн+одиниць поставленого радіобладнання
Наші послуги
Дивитись всі
Ми пропонуємо рішення для різних галузей
Ключові замовники
Міністерство оборони України
Міністерство оборони України
Служба безпеки України
Служба безпеки України
Державна прикордонна служба України
Державна прикордонна служба України
Національна гвардія України
Національна гвардія України
Управління державної охорони України
Управління державної охорони України
Національне антикорупційне бюро України
Національне антикорупційне бюро України
Національна поліція України
Національна поліція України
Державна служба України з надзвичайних ситуацій
Державна служба України з надзвичайних ситуацій
help
Потрібна допомога з вибором обладнання?
Сильні сторони
Технічна підтримка та супровід 24/7
Технічна підтримка та супровід 24/7
Гнучка цінова політика
Гнучка цінова політика
Власна проєктна група
Власна проєктна група
Всесвітньо відомі партнери
Всесвітньо відомі партнери
Сильні сторони
Побудова інфраструктури будь-якої складності
Побудова інфраструктури будь-якої складності
Гарантійне та сервісне обслуговування
Гарантійне та сервісне обслуговування
Центр досліджень та розробок
Центр досліджень та розробок
Тільки сертифікована продукція
Тільки сертифікована продукція
Наше портфоліо
Дивитись всі проекти
Аеропорт «Донецьк»

Модернізація системи радіозв'язку з урахуванням збільшеної пропускної здатності міжнародного аеропорту імені Сергія Прокоф'єва «Донецьк»

Детальніше
НСК «Олімпійський»

Побудова цифрової системи радіозв'язку на НСК «Олімпійському» як частина підготовки спорткомплексу до проведення Євро-2012

Детальніше
Наші вендори
Наші вендори
Головна-1
Головна-2
Головна-3
Головна-4
Головна-5
Головна-6
Головна-7
Головна-8
Головна-9
Головна-10
Хочете побудувати або модернізувати систему радіозв'язку?

Системний інтегратор "DOLYA & CO.LTD" Київ, Україна - лідер українського ринку телекомунікацій.

З 1992 року компанія «ДОЛЯ» Київ пропонує послуги в сфері телерадіокомунікацій, і наразі це лідер українського ринку з безпрецедентним рівнем експертизи. За майже 30 років існування організація розширилася до масштабів системного інтегратора комплексних рішень радіозв'язку і розробника власних засобів комунікації. Сьогодні «ДОЛЯ І КО. ЛТД» — це знання, помножені на досвід і сильну інженерну команду, яка гарантує високу якість надання послуг на всіх етапах роботи з замовниками.

 

Області діяльності людини передбачають доступну та безперебійну систему зв'язку, особливо коли мова йде про служби надзвичайного реагування та забезпечення громадської безпеки. У таких випадках протягом останніх трьох десятиліть найбільш надійним та раціональним рішенням залишається цифровий та аналоговий радіозв'язок. Будівництво складних інфраструктурних рішень з впровадженням обладнання від кращих виробників засобів радіозв'язку в світі є основним напрямком діяльності компанії «ДОЛЯ». ТОВ «ДОЛЯ І КО. ЛТД» — постачальник комплексних рішень і надійний партнер таких компаній як MOTOROLA SOLUTIONS, ICOM Incorporated, Thales Group, Silvus Technologies.

Компанія «ДОЛЯ» в Києві — постачальник №1 у сфері громадської безпеки

Місія «ДОЛЯ І КО. ЛТД» — надати безперебійний радіозв'язок групам користувачів, яким необхідно постійно комунікувати між собою. З цієї причини в поле зору компанії потрапляють на перший погляд ніяк не пов'язані між собою сфери:

 • служби надзвичайного реагування;
 • готельно-ресторанний бізнес;
 • охоронні відомства і агентства;
 • важка промисловість — гірничодобувна, нафтопереробна сфери;
 • виробництво товарів і послуг;
 • медицина і охорона здоров'я;
 • роздрібна торгівля і розважальний сектор;
 • спортивні комплекси і споруди;
 • служби благоустрою та озеленення територій.

 

При цьому особливе місце серед інтересів компанії займає військовий і оборонно-промисловий комплекс. «ДОЛЯ І КО. ЛТД» в Києві виробляє і поставляє інфраструктурне радіоустаткування для армії України і пишається внеском у забезпечення безпечного та надійного зв'язку на передовій лінії. У рівних умовах з конкурентами "ДОЛЯ І КО. ЛТД" бореться за право надавати якісні засоби радіозв'язку військовослужбовцям і раз по раз доводить лідерство на ринку України.

Серед замовників компанії "ДОЛЯ І КО. ЛТД" — Міністерство оборони, Управління державної охорони, Служба національної безпеки, антикорупційне бюро, Нацгвардія й інші державні відомства, що стоять на сторожі громадської безпеки. Кожного дня наше обладнання виконує важливу функцію, забезпечуючи захищені переговори службам національного значення. Це показує високий рівень експертизи персоналу фірми «ДОЛЯ» і відображає справжні цінності компанії.

Комплексні послуги постачальника радіозв'язку від компанії «ДОЛЯ І КО. ЛТД»

Головне завдання компанії як інтегратора — надати комплексну послугу забезпечення радіозв'язку «під ключ», щоб на виході замовник отримав працездатну та готову до роботи систему оперативного зв’язку. Ми виконуємо повний цикл робіт:

 • Проводимо аудит і аналіз потреб замовника для розуміння його цілей та очікувань від співробітництва з "ДОЛЯ І КО. ЛТД."
 • Підбираємо рішення від провідних виробників радіообладнання в світі — наших прямих партнерів.
 • Проєктуємо радіосистеми з розрахунком кошторису і отриманням дозволів державних органів зв'язку.
 • Будуємо системи радіозв'язку відповідно до погодженого проєкту.
 • Навчаємо персонал замовника в навчальному центрі фірми «ДОЛЯ» в Києві або на виїзді у клієнта.
 • Ремонтуємо і обслуговуємо радіосистеми з діагностикою і заміною обладнання.
 • Модернізуемо устаткування за необхідності.

Проєктування, будівництво та впровадження комплексних систем радіозв'язку — це основна, але не єдина послуга, яку пропонує компанія «ДОЛЯ І КО.». Наші інженери і проєктувальники надають весь спектр супутніх послуг і рішень для приватних і державних замовників, які зацікавлені в облаштуванні надійних телекомунікаційних систем на об'єктах і підприємствах. Від технічного аудиту з модернізацією обладнання до розробки власних програмно-апаратних комплексів з кастомізації під потреби замовника — все це входить в сферу інтересів компанії "ДОЛЯ І КО. ЛТД".

Як офіційний партнер топових світових виробників радіообладнання, компанія поставляє тільки сертифікований товар, який відповідає міжнародним стандартам безпеки і якості. Весь асортимент товарів і послуг представлений на сайті «ДОЛЯ І КО. ЛТД», а щоб зробити замовлення, необхідно зв'язатися по одному з зазначених контактів, або звернутися за адресою.

Ми зацікавлені в тому, щоб наші замовники отримували обладнання, яке буде повністю закривати потреби і відповідати заявленим якостям і характеристикам. Сильна команда, власна інженерна група фірми «ДОЛЯ» в Києві разом з прозорою діяльністю в легальному полі України характеризують компанію як партнера, який в повній мірі виконує свої зобов'язання як перед вендорами, так і перед замовниками.