Авіація

Авіація

Зв'язок між членами екіпажу та наземними службами авіації

Обговорити завдання

Протягом польоту перед екіпажем літального апарату виникає ряд завдань, вирішення яких залежить від того, як функціонує система авіаційного радіозв'язку

Система авіаційного радіозв'язку є на борту будь-якого повітряного судна: державного чи приватного, військового чи цивільного, пасажирського чи транспортного. Авіаційне радіообладнання працює на визначених діапазони частот та, окрім комунікації, використовується для управління літальним апаратом. Двосторонній радіозв'язок на висоті польоту повинен забезпечувати комунікацію між членами екіпажу та наземними службами зв'язку, з'єднувати різні повітряні судна та надсилати сигнал лиха рятувальній службі при виникненні надзвичайної ситуації.

 

У кожному з цих випадків безвідмовний та стабільний зв'язок має вкрай важливе значення, адже це питання не тільки комунікації, але і безпеки членів екіпажу та пасажирів. В залежності від призначення авіаційні радіостанції мають забезпечувати зв'язок на близькі — до 400 км та дальні — до 6000 км, відстані. Тому авіаційне радіообладнання — портативні та бортові рації, мають відповідати ряду вимог.

 

Вимоги до авіаційних радіостанцій

 

  • Безвідмовна робота при важких погодних умовах.
  • Завадостійкість та забезпечення з'єднання на дальні відстані.
  • Водо- та пилонепроникність, стійкість до перепадів температури та атмосферного тиску,
  • Тривалий час автономної роботи.
  • Міцний та ударостійкий корпус.

 

Як офіційний представник та дистриб'ютор японської компанії ICOM, що виробляє авіаційне радіообладнання, яке відповідає усім вимогам галузі, ТОВ «ДОЛЯ І КО. ЛТД» постачає засоби для цивільної та комерційної авіації, а також служб наземного зв'язку. Ми пропонуємо портативні та бортові радіостанції дальнього та ближнього зв'язку та інфраструктурне радіообладнання від одного з лідерів світового ринку радіокомунікацій.

Продукція