Сучасні рішення зв'язку для дорожньо-будівельних компаній

24.03.2021 • Cтатті про радіозв'язок
Сучасні рішення зв'язку для дорожньо-будівельних компаній
Сучасні рішення зв'язку для дорожньо-будівельних компаній
24.03.2021 • Cтатті про радіозв'язок
Наша компанія пропонує сучасне та зручне рішення AGENT PTT із використанням технології POC (Ptt-over-Cellular).
В Україні йде велике будівництво. Воно охоплює всі регіони України. Будуються нові дороги, ремонтуються існуючі. Компанії, залучені для ремонту або будівництва дорожньої інфраструктури, виконують роботи на значних, по відстані дільницях. За необхідності ще створюються тимчасові майданчики з виробництва, проживання персоналу/майстрів/виконробів, для обслуговування автомобілів і спецтехніки.
 
Для ефективного управління і оперативного вирішення робочих питань необхідно мати оперативний зв'язок з персоналом і працівниками між собою.Таку оперативність може забезпечити тільки радіозв'язок. Але використання класичних радіостанцій (аналогових або цифрових) має обмеження по дальності (фізичні закони не можливо обійти, потрібні додаткові ретранслятори тощо), деякі організаційні незручності щодо питань використання радіочастотного ресурсу (на рації необхідно отримувати дозвіл на експлуатацію в УДЦР) і високу вартість диспетчеризації.
 
Наша компанія пропонує сучасне і зручне рішення AGENT PTT по технології POC (Ptt-over-Cellular). В радіотехнології РОС дальність зв'язку практично необмежена. Якщо використовувати сім-картку, то треба обирати тариф без голосових послуг (тариф для IoT пристроїв, тільки передавання даних). За наявності WiFi сім-картку можливо й не використовувати.
 
РОС це цифрова радіотехнологія, тому доступні всі сервіси: груповий виклик, індивідуальний виклик, SOS, відправлення повідомлень, пріоритети абонентів (викликів).
Пристрої РОС виглядають і працюють як звичайні радіостанції. Радіостанції мають GPS приймач і вони можуть передавати свої координати в Диспетчерське програмне забезпечення.
 
Для диспетчера є програмне забезпечення (контроль ввімкнення радіостанцій абонентів, відображення онлайн місцезнаходження абонентів, запис переговорів, моніторинг, створення динамічних груп, гео-фенсинг тощо) Зв’яжіться з нами та отримайте тестовий комплект обладнання, для розуміння переваг технології РОС перед класичним радіозв’язком.
24.03.2021 • Cтатті про радіозв'язок
Публікації з цієї категорії
Дивитись всі
Потрібна допомога у підборі обладнання?Зв’яжіться з нами!