В наявності V500

Система відеонагляду Motorola M500

Ціна за запитом
Ціна за запитом
Кількість:
Купити в 1 клік
Система відеонагляду Motorola M500
Нова вбудована система відеоспостереження для авто M500 від Motorola – це революційний стрибок уперед в обізнаності, безпеці та ефективності відеонагляду. Створена на основі результатів досліджень та відгуків реальних користувачів, M500 витримує найсуворіші умови, а інтуїтивно зрозумілий дизайн забезпечує простоту використання в складних ситуаціях.
Система відеонагляду Motorola M500

M500 — це повністю самодостатня система відеонагляду для автомобіля зі штучним інтелектом, який використовується для аналізу подій у середині та зовні транспортного засобу.

 

Завдяки найкращим у галузі функціям захоплення кадру та відтворення відео камери M500 забезпечують чіткий запис кожного відрізку часу.

Можливості та функції системи відеонагляду M500

 • Фронтальна камера з роздільною здатністю 4K може записувати відео якістю 1080P з панорамним і фокусованим оглядом.
 • Сенсорна панель керування з надвисокою роздільною здатністю дозволяє контролювати ситуацію зовні та переглядати минулі події, щоб побачити саме те, що вам потрібно.
 • Камера в салоні та фронтальна камера передають відео з високою роздільною здатністю, необхідною для точного документування навколишніх подій.
 • Фронтальна камера записує ширококутне та сфокусоване потокове відео з подвійною роздільною здатністю, щоб ви могли зафіксувати всю картину.
 • Візуальні деталі та дані керують можливостями штучного інтелекту M500, завдяки чому він може точно аналізувати події, виявляти загрози та ідентифікувати цілі для пошуку в режимі реального часу.
 • Вбудований у салонну камеру інфрачервоний прожектор освітлює пасажирські місця, записуючи усе, що відбувається всередині авто.
 • Передові алгоритми відстеження та фіксації подій поєднані таким чином, щоб ви отримували найточніші результати якнайшвидше. 
 • Усередині авто аналітика виявлення об'єктів активує салонну камеру, тільки якщо заднє сидіння зайняте. 

 

Використовуючи додаткові камери та боді-камери VB400, ви зможете створювати групові записи та будете мати відео, записані з різних точно зору, та зможете скласти повну картину інцидентів, які потрапили на запис.

Кризові комунікації
Кризові комунікації

Системи оперативного радіозв'язку для правоохоронних органів, військових та бригад екстреного реагування. Зв'язок, який може врятувати життя

Кризові комунікації
Готельно-ресторанний бізнес
Готельно-ресторанний бізнес

Радіозв'язок у HoReCa — миттєва комунікація для надання якісного сервісу

Готельно-ресторанний бізнес
Медицина та охорона здоров'я
Медицина та охорона здоров'я

Зв'язок для медичних бригад

Медицина та охорона здоров'я
Споживча електроніка
Споживча електроніка

Електронні та вимірювальні прилади щоденного користування

Споживча електроніка
Оплата
 • Безготівковий розрахунок
  Безготівковий розрахунок
Доставка
 • Самовивіз
  Самовивіз
 • Кур'єр Нової Пошти
  Кур'єр Нової Пошти
 • Нова Пошта
  Нова Пошта