НСК «Олімпійський»

НСК «Олімпійський»

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» — один з найбільших стадіонів у Європі та домашня арена української збірної команди з футболу та клуба «Динамо Київ». Це комплекс національного значення загальною площею понад 14 га, де щороку проводяться десятки спортивних змагань та культурних заходів. Як системний інтегратор комплексних телекомунікаційних рішень, компанія «ДОЛЯ І КО.» на тендерних умовах була обрана для повної реконструкції системи радіозв'язку НСК «Олімпійський». Наш вибір — система зв'язку DIMETRA IP Micro від Motorola Solutions.

Обговорити завдання

При розробці системи зв'язку для НСК «Олімпійського» перед інженерами компанії «ДОЛЯ І КО. ЛТД» стояло завдання запропонувати рішення, що буде відповідати високим вимогам керівництва спортивного комплексу при низьких експлуатаційних витратах. Як платиновий провайдер та офіційний представник компанії Motorola Solutions в Україні, ТОВ «ДОЛЯ І КО. ЛТД» використовує усі переваги технологій партнера. 

 

Система зв'язку DIMETRA IP Micro покриває потреби персоналу спорткомплексу у якісному та безперебійному зв'язку при високому навантаженні на мережу. Під час проведення спортивних чемпіонатів комплекс вміщає до 70 тисяч уболівальників, 15 бригад невідкладної медичної допомоги, 250 співробітників та близько 1000 стюардів. У таких умовах безвідмовний зв'язок — необхідна міра запобігання аварійних ситуацій, що можуть призвести до масових заворушень.

 

Пул вирішених завдань

 

  • Відповідність вимогам комітету УЄФА для проведення Євро-2012.
  • Міграція радіопарку з аналогових на цифрові засоби зв'язку.
  • Якісне покриття, що охоплює усю територію спортивного комплексу, включно із підземним паркінгом.
  • Безперебійна робота при високому навантаженні на систему під час проведення масових заходів.
  • Якісний та чіткий звук при умові високого рівня фонового шуму. що сягає 110 дБ.
  • Наявність багатоканального інтерфейсу, що забезпечить сумісність з аналоговим радіопарком.
Арена Львів
Детальніше